Alex Max
19 produktů značky
Ve zkratceZnačka Alex Max nabízí dámské kabelky a batůžky v praktických velikostech. V kategorii najdete velké kabelky, shoppery i menší batůžky. Při výběru se zaměřte na rozměry, materiál a způsob nošení. Počet produktů: 19.

Alex Max
Kabelka Alex Max černá AM0001-001-00
od 2 090 Kč

Alex Max
Batůžek prošívaný Alex Max zelený AM0016-006-00
od 1 810 Kč

Alex Max
Maxi kabelka Alex Max olivově zelená AM0005-006-00
od 2 290 Kč

Alex Max
Kabelka s kožešinou Alex Max béžová AM0008-005-00
od 1 990 Kč

Alex Max
Kabelka Alex Max s kožešinou hnědá AM0031-003-00
od 2 290 Kč

Alex Max
Kabelka Alex Max s kožešinou černá AM0021-001-00
od 2 190 Kč

Alex Max
Kabelka Alex Max černá AM0022-001-00
od 1 750 Kč

Alex Max
Kabelka Alex Max koňakově hnědá AM0006-003-00
od 1 690 Kč

Alex Max
Kabelka Alex Max s kožešinou béžová AM0032-005-00
od 1 590 Kč

Alex Max
Kabelka shopper Alex Max olivově zelená AM0004-006-00
od 2 290 Kč

Alex Max
Kabelka Alex Max vínově červená AM0022-002-00
od 2 190 Kč

Alex Max
Kabelka prošívaná Alex Max hnědá AM0024-003-00
od 1 890 Kč

Alex Max
Kabelka Alex Max s kožešinou taupe AM0021-005-02
od 2 190 Kč

Alex Max
Kabelka shopper Alex Max oranžová AM0002-613-00
od 2 290 Kč

Alex Max
Kabelka shopper Alex Max černá AM0004-001-00
od 2 290 Kč

Alex Max
Kabelka prošívaná Alex Max černá AM0023-001-00
od 1 890 Kč

Alex Max
Kabelka prošívaná Alex Max černá AM0024-001-00
od 1 890 Kč

Alex Max
Mini kabelka na telefon Alex Max s kožešinou černá AM0033-001-00
od 710 Kč

Alex Max
Mini kabelka na telefon Alex Max s kožešinou béžová AM0033-005-00
od 710 Kč
Kabelky a batůžky Alex Max
V nabídce značky Alex Max najdete dámské kabelky a batůžky, které se hodí pro každodenní nošení i volný čas. Kolekce zahrnuje velké kabelky, shoppery a prošívané batůžky. Počet produktů: 19.
Podle čeho vybírat
- Rozměry: U velkých kabelek a shopperů ověřte, zda se vejdou formát A4, notebook nebo dokumenty. Menší batůžky stačí na osobní potřeby.
- Materiál: Kabelky bývají z kvalitní syntetiky nebo textilu, některé modely mají kožešinové detaily. Batůžky mívají prošívaný design.
- Použití: Shopper je vhodný do práce i na nákupy, batůžek oceníte při procházkách nebo cestování.
- Barvy: K dispozici jsou černá, oranžová, olivově zelená, koňakově hnědá, béžová a zelená. Zvolte odstín, který sladíte s většinou šatníku.
Inspirujte se ukázkovými produkty, jako je kabelka Alex Max černá, shopper v oranžové nebo maxi kabelka v olivově zelené.